Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM20:15
Kolumba20:18
Warneńska20:20
Belgradzka20:21
Piekarnicza20:23
Siedlce20:27
Skrajna20:28
Zakopiańska20:29
Ciasna20:30
Paska20:31
Powstańców Warszawskich20:33
Hucisko20:36
Dworzec Główny20:38
Plac Solidarności
 
20:41
0 min.
 
Stocznia SKM20:432 min.
 
Stocznia Północna20:454 min.
 
Twarda20:465 min.
 
Węzeł Kliniczna20:476 min.
 
Swojska20:487 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:509 min.
 
Mostostal20:5110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:5211 min.
 
Śnieżna20:5413 min.
 
Marynarki Polskiej20:5615 min.
 
Plac Wolności20:5716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:5817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy