Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brętowo PKM20:55
Kolumba20:58
Warneńska21:00
Belgradzka21:01
Piekarnicza21:03
Siedlce21:07
Skrajna21:08
Zakopiańska21:09
Ciasna21:10
Paska21:11
Powstańców Warszawskich21:13
Hucisko21:16
Dworzec Główny21:18
Plac Solidarności
 
21:21
0 min.
 
Stocznia SKM21:232 min.
 
Stocznia Północna21:254 min.
 
Twarda21:265 min.
 
Węzeł Kliniczna21:276 min.
 
Swojska21:287 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:309 min.
 
Mostostal21:3110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:3211 min.
 
Śnieżna21:3413 min.
 
Marynarki Polskiej21:3615 min.
 
Plac Wolności21:3716 min.
 
Władysława IV21:3918 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:4019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy