Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Brętowo PKM21:56
Kolumba21:59
Warneńska22:01
Belgradzka22:02
Piekarnicza22:04
Siedlce22:08
Skrajna22:09
Zakopiańska22:10
Ciasna22:11
Paska22:12
Powstańców Warszawskich22:14
Hucisko22:17
Dworzec Główny22:19
Plac Solidarności
 
22:22
0 min.
 
Stocznia SKM22:242 min.
 
Stocznia Północna22:264 min.
 
Twarda22:275 min.
 
Węzeł Kliniczna22:286 min.
 
Swojska22:297 min.
 
Żaglowa - AmberExpo22:319 min.
 
Mostostal22:3210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk22:3311 min.
 
Śnieżna22:3513 min.
 
Marynarki Polskiej22:3715 min.
 
Plac Wolności22:3816 min.
 
Władysława IV22:4018 min.
 
Nowy Port Góreckiego22:4119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy