Rozkład jazdy na: Wt., 18.02.2020
Brętowo PKM22:56
Kolumba22:59
Warneńska23:01
Belgradzka23:02
Piekarnicza23:04
Siedlce23:08
Skrajna23:09
Zakopiańska23:10
Ciasna23:11
Paska23:12
Powstańców Warszawskich23:14
Hucisko23:17
Dworzec Główny23:19
Plac Solidarności
 
23:22
0 min.
 
Stocznia SKM23:231 min.
 
Stocznia Północna23:253 min.
 
Twarda23:264 min.
 
Węzeł Kliniczna23:275 min.
 
Swojska23:286 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:297 min.
 
Mostostal23:308 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:319 min.
 
Śnieżna23:3311 min.
 
Marynarki Polskiej23:3513 min.
 
Plac Wolności23:3614 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:3715 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy