Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM23:31
Kolumba23:34
Warneńska23:36
Belgradzka23:37
Piekarnicza23:39
Siedlce23:43
Skrajna23:44
Zakopiańska23:45
Ciasna23:46
Paska23:47
Powstańców Warszawskich23:49
Hucisko23:52
Dworzec Główny23:54
Plac Solidarności
 
23:57
0 min.
 
Stocznia SKM23:581 min.
 
Cz.,23.01
Pt.,24.01
Stocznia Północna00:003 min.
 
Twarda00:014 min.
 
Węzeł Kliniczna00:025 min.
 
Swojska00:036 min.
 
Żaglowa - AmberExpo00:047 min.
 
Mostostal00:058 min.
 
Stadion Energa Gdańsk00:069 min.
 
Śnieżna00:0811 min.
 
Marynarki Polskiej00:1013 min.
 
Plac Wolności00:1114 min.
 
Nowy Port Zajezdnia00:1215 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy