Rozkład jazdy na: Wt., 18.02.2020
Brętowo PKM07:46
Kolumba07:49
Warneńska07:51
Belgradzka07:52
Piekarnicza07:54
Siedlce07:58
Skrajna07:59
Zakopiańska08:00
Ciasna08:01
Paska08:02
Powstańców Warszawskich08:04
Hucisko08:07
Dworzec Główny08:09
Plac Solidarności
 
08:12
0 min.
 
Stocznia SKM08:142 min.
 
Stocznia Północna08:164 min.
 
Twarda08:175 min.
 
Węzeł Kliniczna08:186 min.
 
Swojska08:197 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:219 min.
 
Mostostal08:2210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:2311 min.
 
Śnieżna08:2513 min.
 
Marynarki Polskiej08:2715 min.
 
Plac Wolności08:2816 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:2917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy