Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Siedlce04:47
Skrajna04:48
Zakopiańska04:49
Ciasna04:50
Paska04:51
Powstańców Warszawskich04:53
Hucisko04:56
Dworzec Główny04:58
Plac Solidarności
 
05:01
0 min.
 
Stocznia SKM05:032 min.
 
Stocznia Północna05:054 min.
 
Twarda05:065 min.
 
Węzeł Kliniczna05:076 min.
 
Swojska05:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo05:109 min.
 
Mostostal05:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk05:1211 min.
 
Śnieżna05:1413 min.
 
Marynarki Polskiej05:1615 min.
 
Plac Wolności05:1716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia05:1817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy