Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM07:05
Kolumba07:08
Warneńska07:10
Belgradzka07:11
Piekarnicza07:13
Siedlce07:17
Skrajna07:18
Zakopiańska07:19
Ciasna07:20
Paska07:21
Powstańców Warszawskich07:23
Hucisko07:26
Dworzec Główny07:28
Plac Solidarności
 
07:31
0 min.
 
Stocznia SKM07:332 min.
 
Stocznia Północna07:354 min.
 
Twarda07:365 min.
 
Węzeł Kliniczna07:376 min.
 
Swojska07:387 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:409 min.
 
Mostostal07:4110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:4211 min.
 
Śnieżna07:4413 min.
 
Marynarki Polskiej07:4615 min.
 
Plac Wolności07:4716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:4817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy