Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM10:35
Kolumba10:38
Warneńska10:40
Belgradzka10:41
Piekarnicza10:43
Siedlce10:47
Skrajna10:48
Zakopiańska10:49
Ciasna10:50
Paska10:51
Powstańców Warszawskich10:53
Hucisko10:56
Dworzec Główny10:58
Plac Solidarności
 
11:01
0 min.
 
Stocznia SKM11:032 min.
 
Stocznia Północna11:054 min.
 
Twarda11:065 min.
 
Węzeł Kliniczna11:076 min.
 
Swojska11:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:109 min.
 
Mostostal11:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:1211 min.
 
Śnieżna11:1413 min.
 
Marynarki Polskiej11:1615 min.
 
Plac Wolności11:1716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:1817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy