Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM11:05
Kolumba11:08
Warneńska11:10
Belgradzka11:11
Piekarnicza11:13
Siedlce11:17
Skrajna11:18
Zakopiańska11:19
Ciasna11:20
Paska11:21
Powstańców Warszawskich11:23
Hucisko11:26
Dworzec Główny11:28
Plac Solidarności
 
11:31
0 min.
 
Stocznia SKM11:332 min.
 
Stocznia Północna11:354 min.
 
Twarda11:365 min.
 
Węzeł Kliniczna11:376 min.
 
Swojska11:387 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:409 min.
 
Mostostal11:4110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:4211 min.
 
Śnieżna11:4413 min.
 
Marynarki Polskiej11:4615 min.
 
Plac Wolności11:4716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:4817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy