{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM11:55
Kolumba11:58
Warneńska12:00
Belgradzka12:01
Piekarnicza12:03
Siedlce12:07
Skrajna12:08
Zakopiańska12:09
Ciasna12:10
Paska12:11
Powstańców Warszawskich12:13
Hucisko12:16
Dworzec Główny12:18
Plac Solidarności
 
12:21
0 min.
 
Stocznia SKM12:232 min.
 
Stocznia Północna12:254 min.
 
Twarda12:265 min.
 
Węzeł Kliniczna12:276 min.
 
Swojska12:287 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:309 min.
 
Mostostal12:3110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:3211 min.
 
Śnieżna12:3413 min.
 
Marynarki Polskiej12:3615 min.
 
Plac Wolności12:3716 min.
 
Władysława IV12:3918 min.
 
Nowy Port Góreckiego12:4019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy