Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM12:35
Kolumba12:38
Warneńska12:40
Belgradzka12:41
Piekarnicza12:43
Siedlce12:47
Skrajna12:48
Zakopiańska12:49
Ciasna12:50
Paska12:51
Powstańców Warszawskich12:53
Hucisko12:56
Dworzec Główny12:58
Plac Solidarności
 
13:01
0 min.
 
Stocznia SKM13:032 min.
 
Stocznia Północna13:054 min.
 
Twarda13:065 min.
 
Węzeł Kliniczna13:076 min.
 
Swojska13:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:109 min.
 
Mostostal13:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:1211 min.
 
Śnieżna13:1413 min.
 
Marynarki Polskiej13:1615 min.
 
Plac Wolności13:1716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:1817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy