Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM13:15
Kolumba13:18
Warneńska13:20
Belgradzka13:21
Piekarnicza13:23
Siedlce13:27
Skrajna13:28
Zakopiańska13:29
Ciasna13:30
Paska13:31
Powstańców Warszawskich13:33
Hucisko13:36
Dworzec Główny13:38
Plac Solidarności
 
13:41
0 min.
 
Stocznia SKM13:432 min.
 
Stocznia Północna13:454 min.
 
Twarda13:465 min.
 
Węzeł Kliniczna13:476 min.
 
Swojska13:487 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:509 min.
 
Mostostal13:5110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:5211 min.
 
Śnieżna13:5413 min.
 
Marynarki Polskiej13:5615 min.
 
Plac Wolności13:5716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:5817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy