Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Brętowo PKM13:55
Kolumba13:58
Warneńska14:00
Belgradzka14:01
Piekarnicza14:03
Siedlce14:07
Skrajna14:08
Zakopiańska14:09
Ciasna14:10
Paska14:11
Powstańców Warszawskich14:13
Hucisko14:16
Dworzec Główny14:18
Plac Solidarności
 
14:21
0 min.
 
Stocznia SKM14:232 min.
 
Stocznia Północna14:254 min.
 
Twarda14:265 min.
 
Węzeł Kliniczna14:276 min.
 
Swojska14:287 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:309 min.
 
Mostostal14:3110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:3211 min.
 
Śnieżna14:3413 min.
 
Marynarki Polskiej14:3615 min.
 
Plac Wolności14:3716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:3817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy