Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM14:55
Kolumba14:58
Warneńska15:00
Belgradzka15:01
Piekarnicza15:03
Siedlce15:07
Skrajna15:08
Zakopiańska15:09
Ciasna15:10
Paska15:11
Powstańców Warszawskich15:13
Hucisko15:16
Dworzec Główny15:18
Plac Solidarności
 
15:21
0 min.
 
Stocznia SKM15:232 min.
 
Stocznia Północna15:254 min.
 
Twarda15:265 min.
 
Węzeł Kliniczna15:276 min.
 
Swojska15:287 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:309 min.
 
Mostostal15:3110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:3211 min.
 
Śnieżna15:3413 min.
 
Marynarki Polskiej15:3615 min.
 
Plac Wolności15:3716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:3817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy