Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM15:35
Kolumba15:38
Warneńska15:40
Belgradzka15:41
Piekarnicza15:43
Siedlce15:47
Skrajna15:48
Zakopiańska15:49
Ciasna15:50
Paska15:51
Powstańców Warszawskich15:53
Hucisko15:56
Dworzec Główny15:58
Plac Solidarności
 
16:01
0 min.
 
Stocznia SKM16:032 min.
 
Stocznia Północna16:054 min.
 
Twarda16:065 min.
 
Węzeł Kliniczna16:076 min.
 
Swojska16:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:109 min.
 
Mostostal16:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:1211 min.
 
Śnieżna16:1413 min.
 
Marynarki Polskiej16:1615 min.
 
Plac Wolności16:1716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:1817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy