Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Brętowo PKM16:15
Kolumba16:18
Warneńska16:20
Belgradzka16:21
Piekarnicza16:23
Siedlce16:27
Skrajna16:28
Zakopiańska16:29
Ciasna16:30
Paska16:31
Powstańców Warszawskich16:33
Hucisko16:36
Dworzec Główny16:38
Plac Solidarności
 
16:41
0 min.
 
Stocznia SKM16:432 min.
 
Stocznia Północna16:454 min.
 
Twarda16:465 min.
 
Węzeł Kliniczna16:476 min.
 
Swojska16:487 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:509 min.
 
Mostostal16:5110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:5211 min.
 
Śnieżna16:5413 min.
 
Marynarki Polskiej16:5615 min.
 
Plac Wolności16:5716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:5817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy