Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM08:22
Kolumba08:25
Warneńska08:27
Belgradzka08:28
Piekarnicza08:30
Siedlce08:34
Skrajna08:35
Zakopiańska08:36
Ciasna08:37
Paska08:38
Powstańców Warszawskich08:40
Hucisko08:43
Dworzec Główny08:45
Plac Solidarności
 
08:48
0 min.
 
Stocznia SKM08:502 min.
 
Stocznia Północna08:524 min.
 
Twarda08:535 min.
 
Węzeł Kliniczna08:546 min.
 
Swojska08:557 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:579 min.
 
Mostostal08:5810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:5911 min.
 
Śnieżna09:0113 min.
 
Marynarki Polskiej09:0315 min.
 
Plac Wolności09:0416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:0517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy