Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM18:15
Kolumba18:18
Warneńska18:20
Belgradzka18:21
Piekarnicza18:23
Siedlce18:27
Skrajna18:28
Zakopiańska18:29
Ciasna18:30
Paska18:31
Powstańców Warszawskich18:33
Hucisko18:36
Dworzec Główny18:38
Plac Solidarności
 
18:41
0 min.
 
Stocznia SKM18:432 min.
 
Stocznia Północna18:454 min.
 
Twarda18:465 min.
 
Węzeł Kliniczna18:476 min.
 
Swojska18:487 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:509 min.
 
Mostostal18:5110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:5211 min.
 
Śnieżna18:5413 min.
 
Marynarki Polskiej18:5615 min.
 
Plac Wolności18:5716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:5817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy