Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM18:55
Kolumba18:58
Warneńska19:00
Belgradzka19:01
Piekarnicza19:03
Siedlce19:07
Skrajna19:08
Zakopiańska19:09
Ciasna19:10
Paska19:11
Powstańców Warszawskich19:13
Hucisko19:16
Dworzec Główny19:18
Plac Solidarności
 
19:21
0 min.
 
Stocznia SKM19:232 min.
 
Stocznia Północna19:254 min.
 
Twarda19:265 min.
 
Węzeł Kliniczna19:276 min.
 
Swojska19:287 min.
 
Żaglowa - AmberExpo19:309 min.
 
Mostostal19:3110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:3211 min.
 
Śnieżna19:3413 min.
 
Marynarki Polskiej19:3615 min.
 
Plac Wolności19:3716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:3817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy