Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brętowo PKM19:15
Kolumba19:18
Warneńska19:20
Belgradzka19:21
Piekarnicza19:23
Siedlce19:27
Skrajna19:28
Zakopiańska19:29
Ciasna19:30
Paska19:31
Powstańców Warszawskich19:33
Hucisko19:36
Dworzec Główny19:38
Plac Solidarności
 
19:41
0 min.
 
Stocznia SKM19:432 min.
 
Stocznia Północna19:454 min.
 
Twarda19:465 min.
 
Węzeł Kliniczna19:476 min.
 
Swojska19:487 min.
 
Żaglowa - AmberExpo19:509 min.
 
Mostostal19:5110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:5211 min.
 
Śnieżna19:5413 min.
 
Marynarki Polskiej19:5615 min.
 
Plac Wolności19:5716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:5817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy