Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Brętowo PKM19:35
Kolumba19:38
Warneńska19:40
Belgradzka19:41
Piekarnicza19:43
Siedlce19:47
Skrajna19:48
Zakopiańska19:49
Ciasna19:50
Paska19:51
Powstańców Warszawskich19:53
Hucisko19:56
Dworzec Główny19:58
Plac Solidarności
 
20:01
0 min.
 
Stocznia SKM20:032 min.
 
Stocznia Północna20:054 min.
 
Twarda20:065 min.
 
Węzeł Kliniczna20:076 min.
 
Swojska20:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:109 min.
 
Mostostal20:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:1211 min.
 
Śnieżna20:1413 min.
 
Marynarki Polskiej20:1615 min.
 
Plac Wolności20:1716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:1817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy