Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Brętowo PKM08:32
Kolumba08:35
Warneńska08:37
Belgradzka08:38
Piekarnicza08:40
Siedlce08:44
Skrajna08:45
Zakopiańska08:46
Ciasna08:47
Paska08:48
Powstańców Warszawskich08:50
Hucisko08:53
Dworzec Główny08:55
Plac Solidarności
 
08:58
0 min.
 
Stocznia SKM09:002 min.
 
Stocznia Północna09:024 min.
 
Twarda09:035 min.
 
Węzeł Kliniczna09:046 min.
 
Swojska09:057 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:079 min.
 
Mostostal09:0810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:0911 min.
 
Śnieżna09:1113 min.
 
Marynarki Polskiej09:1315 min.
 
Plac Wolności09:1416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:1517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy