Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM20:35
Kolumba20:38
Warneńska20:40
Belgradzka20:41
Piekarnicza20:43
Siedlce20:47
Skrajna20:48
Zakopiańska20:49
Ciasna20:50
Paska20:51
Powstańców Warszawskich20:53
Hucisko20:56
Dworzec Główny20:58
Plac Solidarności
 
21:01
0 min.
 
Stocznia SKM21:032 min.
 
Stocznia Północna21:054 min.
 
Twarda21:065 min.
 
Węzeł Kliniczna21:076 min.
 
Swojska21:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:109 min.
 
Mostostal21:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:1211 min.
 
Śnieżna21:1413 min.
 
Marynarki Polskiej21:1615 min.
 
Plac Wolności21:1716 min.
 
Władysława IV21:1918 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:2019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy