Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Brętowo PKM21:35
Kolumba21:38
Warneńska21:40
Belgradzka21:41
Piekarnicza21:43
Siedlce21:47
Skrajna21:48
Zakopiańska21:49
Ciasna21:50
Paska21:51
Powstańców Warszawskich21:53
Hucisko21:56
Dworzec Główny21:58
Plac Solidarności
 
22:01
0 min.
 
Stocznia SKM22:032 min.
 
Stocznia Północna22:054 min.
 
Twarda22:065 min.
 
Węzeł Kliniczna22:076 min.
 
Swojska22:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo22:109 min.
 
Mostostal22:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk22:1211 min.
 
Śnieżna22:1413 min.
 
Marynarki Polskiej22:1615 min.
 
Plac Wolności22:1716 min.
 
Władysława IV22:1918 min.
 
Nowy Port Góreckiego22:2019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy