Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM22:12
Kolumba22:15
Warneńska22:17
Belgradzka22:18
Piekarnicza22:20
Siedlce22:24
Skrajna22:25
Zakopiańska22:26
Ciasna22:27
Paska22:28
Powstańców Warszawskich22:30
Hucisko22:33
Dworzec Główny22:35
Plac Solidarności
 
22:38
0 min.
 
Stocznia SKM22:402 min.
 
Stocznia Północna22:424 min.
 
Twarda22:435 min.
 
Węzeł Kliniczna22:446 min.
 
Swojska22:457 min.
 
Żaglowa - AmberExpo22:468 min.
 
Mostostal22:479 min.
 
Stadion Energa Gdańsk22:4810 min.
 
Śnieżna22:5012 min.
 
Marynarki Polskiej22:5214 min.
 
Plac Wolności22:5315 min.
 
Nowy Port Zajezdnia22:5416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy