Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Brętowo PKM08:52
Kolumba08:55
Warneńska08:57
Belgradzka08:58
Piekarnicza09:00
Siedlce09:04
Skrajna09:05
Zakopiańska09:06
Ciasna09:07
Paska09:08
Powstańców Warszawskich09:10
Hucisko09:13
Dworzec Główny09:15
Plac Solidarności
 
09:18
0 min.
 
Stocznia SKM09:202 min.
 
Stocznia Północna09:224 min.
 
Twarda09:235 min.
 
Węzeł Kliniczna09:246 min.
 
Swojska09:257 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:279 min.
 
Mostostal09:2810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:2911 min.
 
Śnieżna09:3113 min.
 
Marynarki Polskiej09:3315 min.
 
Plac Wolności09:3416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:3517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy