Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brętowo PKM09:22
Kolumba09:25
Warneńska09:27
Belgradzka09:28
Piekarnicza09:30
Siedlce09:34
Skrajna09:35
Zakopiańska09:36
Ciasna09:37
Paska09:38
Powstańców Warszawskich09:40
Hucisko09:43
Dworzec Główny09:45
Plac Solidarności
 
09:48
0 min.
 
Stocznia SKM09:502 min.
 
Stocznia Północna09:524 min.
 
Twarda09:535 min.
 
Węzeł Kliniczna09:546 min.
 
Swojska09:557 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:579 min.
 
Mostostal09:5810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:5911 min.
 
Śnieżna10:0113 min.
 
Marynarki Polskiej10:0315 min.
 
Plac Wolności10:0416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:0517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy