Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM09:32
Kolumba09:35
Warneńska09:37
Belgradzka09:38
Piekarnicza09:40
Siedlce09:44
Skrajna09:45
Zakopiańska09:46
Ciasna09:47
Paska09:48
Powstańców Warszawskich09:50
Hucisko09:53
Dworzec Główny09:55
Plac Solidarności
 
09:58
0 min.
 
Stocznia SKM10:002 min.
 
Stocznia Północna10:024 min.
 
Twarda10:035 min.
 
Węzeł Kliniczna10:046 min.
 
Swojska10:057 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:079 min.
 
Mostostal10:0810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:0911 min.
 
Śnieżna10:1113 min.
 
Marynarki Polskiej10:1315 min.
 
Plac Wolności10:1416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:1517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy