Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM05:14
Kolumba05:17
Warneńska05:19
Belgradzka05:20
Piekarnicza05:22
Siedlce05:26
Skrajna05:27
Zakopiańska05:28
Ciasna05:29
Paska05:30
Powstańców Warszawskich05:32
Hucisko05:35
Dworzec Główny05:37
Plac Solidarności
 
05:40
0 min.
 
Stocznia SKM05:422 min.
 
Stocznia Północna05:444 min.
 
Twarda05:455 min.
 
Węzeł Kliniczna05:466 min.
 
Swojska05:477 min.
 
Żaglowa - AmberExpo05:499 min.
 
Mostostal05:5010 min.
 
Stadion Energa Gdańsk05:5111 min.
 
Śnieżna05:5313 min.
 
Marynarki Polskiej05:5515 min.
 
Plac Wolności05:5616 min.
 
Nowy Port Zajezdnia05:5717 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy