Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Brętowo PKM10:52
Kolumba10:55
Warneńska10:57
Belgradzka10:58
Piekarnicza11:00
Siedlce11:04
Skrajna11:05
Zakopiańska11:06
Ciasna11:07
Paska11:08
Powstańców Warszawskich11:10
Hucisko11:13
Dworzec Główny11:15
Plac Solidarności
 
11:18
0 min.
 
Stocznia SKM11:202 min.
 
Stocznia Północna11:224 min.
 
Twarda11:235 min.
 
Węzeł Kliniczna11:246 min.
 
Swojska11:257 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:279 min.
 
Mostostal11:2810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:2911 min.
 
Śnieżna11:3113 min.
 
Marynarki Polskiej11:3315 min.
 
Plac Wolności11:3416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:3517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy