Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM11:02
Kolumba11:05
Warneńska11:07
Belgradzka11:08
Piekarnicza11:10
Siedlce11:14
Skrajna11:15
Zakopiańska11:16
Ciasna11:17
Paska11:18
Powstańców Warszawskich11:20
Hucisko11:23
Dworzec Główny11:25
Plac Solidarności
 
11:28
0 min.
 
Stocznia SKM11:302 min.
 
Stocznia Północna11:324 min.
 
Twarda11:335 min.
 
Węzeł Kliniczna11:346 min.
 
Swojska11:357 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:379 min.
 
Mostostal11:3810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:3911 min.
 
Śnieżna11:4113 min.
 
Marynarki Polskiej11:4315 min.
 
Plac Wolności11:4416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:4517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy