Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM12:42
Kolumba12:45
Warneńska12:47
Belgradzka12:48
Piekarnicza12:50
Siedlce12:54
Skrajna12:55
Zakopiańska12:56
Ciasna12:57
Paska12:58
Powstańców Warszawskich13:00
Hucisko13:03
Dworzec Główny13:05
Plac Solidarności
 
13:08
0 min.
 
Stocznia SKM13:102 min.
 
Stocznia Północna13:124 min.
 
Twarda13:135 min.
 
Węzeł Kliniczna13:146 min.
 
Swojska13:157 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:179 min.
 
Mostostal13:1810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:1911 min.
 
Śnieżna13:2113 min.
 
Marynarki Polskiej13:2315 min.
 
Plac Wolności13:2416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:2517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy