Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM13:02
Kolumba13:05
Warneńska13:07
Belgradzka13:08
Piekarnicza13:10
Siedlce13:14
Skrajna13:15
Zakopiańska13:16
Ciasna13:17
Paska13:18
Powstańców Warszawskich13:20
Hucisko13:23
Dworzec Główny13:25
Plac Solidarności
 
13:28
0 min.
 
Stocznia SKM13:302 min.
 
Stocznia Północna13:324 min.
 
Twarda13:335 min.
 
Węzeł Kliniczna13:346 min.
 
Swojska13:357 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:379 min.
 
Mostostal13:3810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:3911 min.
 
Śnieżna13:4113 min.
 
Marynarki Polskiej13:4315 min.
 
Plac Wolności13:4416 min.
 
Władysława IV13:4618 min.
 
Nowy Port Góreckiego13:4719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy