Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM13:12
Kolumba13:15
Warneńska13:17
Belgradzka13:18
Piekarnicza13:20
Siedlce13:24
Skrajna13:25
Zakopiańska13:26
Ciasna13:27
Paska13:28
Powstańców Warszawskich13:30
Hucisko13:33
Dworzec Główny13:35
Plac Solidarności
 
13:38
0 min.
 
Stocznia SKM13:402 min.
 
Stocznia Północna13:424 min.
 
Twarda13:435 min.
 
Węzeł Kliniczna13:446 min.
 
Swojska13:457 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:479 min.
 
Mostostal13:4810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:4911 min.
 
Śnieżna13:5113 min.
 
Marynarki Polskiej13:5315 min.
 
Plac Wolności13:5416 min.
 
Władysława IV13:5618 min.
 
Nowy Port Góreckiego13:5719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy