Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM13:42
Kolumba13:45
Warneńska13:47
Belgradzka13:48
Piekarnicza13:50
Siedlce13:54
Skrajna13:55
Zakopiańska13:56
Ciasna13:57
Paska13:58
Powstańców Warszawskich14:00
Hucisko14:03
Dworzec Główny14:05
Plac Solidarności
 
14:08
0 min.
 
Stocznia SKM14:102 min.
 
Stocznia Północna14:124 min.
 
Twarda14:135 min.
 
Węzeł Kliniczna14:146 min.
 
Swojska14:157 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:179 min.
 
Mostostal14:1810 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:1911 min.
 
Śnieżna14:2113 min.
 
Marynarki Polskiej14:2315 min.
 
Plac Wolności14:2416 min.
 
Władysława IV14:2618 min.
 
Nowy Port Góreckiego14:2719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy