Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Brętowo PKM14:16
Kolumba14:19
Warneńska14:21
Belgradzka14:22
Piekarnicza14:24
Siedlce14:28
Skrajna14:29
Zakopiańska14:30
Ciasna14:31
Paska14:32
Powstańców Warszawskich14:34
Hucisko14:37
Dworzec Główny14:39
Plac Solidarności
 
14:42
0 min.
 
Stocznia SKM14:442 min.
 
Stocznia Północna14:464 min.
 
Twarda14:475 min.
 
Węzeł Kliniczna14:486 min.
 
Swojska14:497 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:519 min.
 
Mostostal14:5210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:5311 min.
 
Śnieżna14:5513 min.
 
Marynarki Polskiej14:5715 min.
 
Plac Wolności14:5816 min.
 
Władysława IV15:0018 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:0119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy