Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM14:36
Kolumba14:39
Warneńska14:41
Belgradzka14:42
Piekarnicza14:44
Siedlce14:48
Skrajna14:49
Zakopiańska14:50
Ciasna14:51
Paska14:52
Powstańców Warszawskich14:54
Hucisko14:57
Dworzec Główny14:59
Plac Solidarności
 
15:02
0 min.
 
Stocznia SKM15:042 min.
 
Stocznia Północna15:064 min.
 
Twarda15:075 min.
 
Węzeł Kliniczna15:086 min.
 
Swojska15:097 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:119 min.
 
Mostostal15:1210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:1311 min.
 
Śnieżna15:1513 min.
 
Marynarki Polskiej15:1715 min.
 
Plac Wolności15:1816 min.
 
Władysława IV15:2018 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:2119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy