Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM15:36
Kolumba15:39
Warneńska15:41
Belgradzka15:42
Piekarnicza15:44
Siedlce15:48
Skrajna15:49
Zakopiańska15:50
Ciasna15:51
Paska15:52
Powstańców Warszawskich15:54
Hucisko15:57
Dworzec Główny15:59
Plac Solidarności
 
16:02
0 min.
 
Stocznia SKM16:042 min.
 
Stocznia Północna16:064 min.
 
Twarda16:075 min.
 
Węzeł Kliniczna16:086 min.
 
Swojska16:097 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:119 min.
 
Mostostal16:1210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:1311 min.
 
Śnieżna16:1513 min.
 
Marynarki Polskiej16:1715 min.
 
Plac Wolności16:1816 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:1917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy