Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM15:46
Kolumba15:49
Warneńska15:51
Belgradzka15:52
Piekarnicza15:54
Siedlce15:58
Skrajna15:59
Zakopiańska16:00
Ciasna16:01
Paska16:02
Powstańców Warszawskich16:04
Hucisko16:07
Dworzec Główny16:09
Plac Solidarności
 
16:12
0 min.
 
Stocznia SKM16:142 min.
 
Stocznia Północna16:164 min.
 
Twarda16:175 min.
 
Węzeł Kliniczna16:186 min.
 
Swojska16:197 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:219 min.
 
Mostostal16:2210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:2311 min.
 
Śnieżna16:2513 min.
 
Marynarki Polskiej16:2715 min.
 
Plac Wolności16:2816 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:2917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy