Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM16:06
Kolumba16:09
Warneńska16:11
Belgradzka16:12
Piekarnicza16:14
Siedlce16:18
Skrajna16:19
Zakopiańska16:20
Ciasna16:21
Paska16:22
Powstańców Warszawskich16:24
Hucisko16:27
Dworzec Główny16:29
Plac Solidarności
 
16:32
0 min.
 
Stocznia SKM16:342 min.
 
Stocznia Północna16:364 min.
 
Twarda16:375 min.
 
Węzeł Kliniczna16:386 min.
 
Swojska16:397 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:419 min.
 
Mostostal16:4210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:4311 min.
 
Śnieżna16:4513 min.
 
Marynarki Polskiej16:4715 min.
 
Plac Wolności16:4816 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:4917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy