Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brętowo PKM16:16
Kolumba16:19
Warneńska16:21
Belgradzka16:22
Piekarnicza16:24
Siedlce16:28
Skrajna16:29
Zakopiańska16:30
Ciasna16:31
Paska16:32
Powstańców Warszawskich16:34
Hucisko16:37
Dworzec Główny16:39
Plac Solidarności
 
16:42
0 min.
 
Stocznia SKM16:442 min.
 
Stocznia Północna16:464 min.
 
Twarda16:475 min.
 
Węzeł Kliniczna16:486 min.
 
Swojska16:497 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:519 min.
 
Mostostal16:5210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:5311 min.
 
Śnieżna16:5513 min.
 
Marynarki Polskiej16:5715 min.
 
Plac Wolności16:5816 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:5917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy