Rozkład jazdy na: Pt., 17.01.2020
Brętowo PKM16:36
Kolumba16:39
Warneńska16:41
Belgradzka16:42
Piekarnicza16:44
Siedlce16:48
Skrajna16:49
Zakopiańska16:50
Ciasna16:51
Paska16:52
Powstańców Warszawskich16:54
Hucisko16:57
Dworzec Główny16:59
Plac Solidarności
 
17:02
0 min.
 
Stocznia SKM17:042 min.
 
Stocznia Północna17:064 min.
 
Twarda17:075 min.
 
Węzeł Kliniczna17:086 min.
 
Swojska17:097 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:119 min.
 
Mostostal17:1210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:1311 min.
 
Śnieżna17:1513 min.
 
Marynarki Polskiej17:1715 min.
 
Plac Wolności17:1816 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:1917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy