Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM16:46
Kolumba16:49
Warneńska16:51
Belgradzka16:52
Piekarnicza16:54
Siedlce16:58
Skrajna16:59
Zakopiańska17:00
Ciasna17:01
Paska17:02
Powstańców Warszawskich17:04
Hucisko17:07
Dworzec Główny17:09
Plac Solidarności
 
17:12
0 min.
 
Stocznia SKM17:142 min.
 
Stocznia Północna17:164 min.
 
Twarda17:175 min.
 
Węzeł Kliniczna17:186 min.
 
Swojska17:197 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:219 min.
 
Mostostal17:2210 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:2311 min.
 
Śnieżna17:2513 min.
 
Marynarki Polskiej17:2715 min.
 
Plac Wolności17:2816 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:2917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy