Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM17:53
Kolumba17:56
Warneńska17:58
Belgradzka17:59
Piekarnicza18:01
Siedlce18:05
Skrajna18:06
Zakopiańska18:07
Ciasna18:08
Paska18:09
Powstańców Warszawskich18:11
Hucisko18:14
Dworzec Główny18:16
Plac Solidarności
 
18:19
0 min.
 
Stocznia SKM18:212 min.
 
Stocznia Północna18:234 min.
 
Twarda18:245 min.
 
Węzeł Kliniczna18:256 min.
 
Swojska18:267 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:289 min.
 
Mostostal18:2910 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:3011 min.
 
Śnieżna18:3213 min.
 
Marynarki Polskiej18:3415 min.
 
Plac Wolności18:3516 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:3617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy