Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM18:03
Kolumba18:06
Warneńska18:08
Belgradzka18:09
Piekarnicza18:11
Siedlce18:15
Skrajna18:16
Zakopiańska18:17
Ciasna18:18
Paska18:19
Powstańców Warszawskich18:21
Hucisko18:24
Dworzec Główny18:26
Plac Solidarności
 
18:29
0 min.
 
Stocznia SKM18:312 min.
 
Stocznia Północna18:334 min.
 
Twarda18:345 min.
 
Węzeł Kliniczna18:356 min.
 
Swojska18:367 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:389 min.
 
Mostostal18:3910 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:4011 min.
 
Śnieżna18:4213 min.
 
Marynarki Polskiej18:4415 min.
 
Plac Wolności18:4516 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:4617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy