Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM18:33
Kolumba18:36
Warneńska18:38
Belgradzka18:39
Piekarnicza18:41
Siedlce18:45
Skrajna18:46
Zakopiańska18:47
Ciasna18:48
Paska18:49
Powstańców Warszawskich18:51
Hucisko18:54
Dworzec Główny18:56
Plac Solidarności
 
18:59
0 min.
 
Stocznia SKM19:012 min.
 
Stocznia Północna19:034 min.
 
Twarda19:045 min.
 
Węzeł Kliniczna19:056 min.
 
Swojska19:067 min.
 
Żaglowa - AmberExpo19:089 min.
 
Mostostal19:0910 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:1011 min.
 
Śnieżna19:1213 min.
 
Marynarki Polskiej19:1415 min.
 
Plac Wolności19:1516 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:1617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy