Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM19:53
Kolumba19:56
Warneńska19:58
Belgradzka19:59
Piekarnicza20:01
Siedlce20:05
Skrajna20:06
Zakopiańska20:07
Ciasna20:08
Paska20:09
Powstańców Warszawskich20:11
Hucisko20:14
Dworzec Główny20:16
Plac Solidarności
 
20:19
0 min.
 
Stocznia SKM20:212 min.
 
Stocznia Północna20:234 min.
 
Twarda20:245 min.
 
Węzeł Kliniczna20:256 min.
 
Swojska20:267 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:289 min.
 
Mostostal20:2910 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:3011 min.
 
Śnieżna20:3213 min.
 
Marynarki Polskiej20:3415 min.
 
Plac Wolności20:3516 min.
 
Władysława IV20:3718 min.
 
Nowy Port Góreckiego20:3819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy