Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM20:13
Kolumba20:16
Warneńska20:18
Belgradzka20:19
Piekarnicza20:21
Siedlce20:25
Skrajna20:26
Zakopiańska20:27
Ciasna20:28
Paska20:29
Powstańców Warszawskich20:31
Hucisko20:34
Dworzec Główny20:36
Plac Solidarności
 
20:39
0 min.
 
Stocznia SKM20:412 min.
 
Stocznia Północna20:434 min.
 
Twarda20:445 min.
 
Węzeł Kliniczna20:456 min.
 
Swojska20:467 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:489 min.
 
Mostostal20:4910 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:5011 min.
 
Śnieżna20:5213 min.
 
Marynarki Polskiej20:5415 min.
 
Plac Wolności20:5516 min.
 
Władysława IV20:5718 min.
 
Nowy Port Góreckiego20:5819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy