Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM22:35
Kolumba22:38
Warneńska22:40
Belgradzka22:41
Piekarnicza22:43
Siedlce22:47
Skrajna22:48
Zakopiańska22:49
Ciasna22:50
Paska22:51
Powstańców Warszawskich22:53
Hucisko22:56
Dworzec Główny22:58
Plac Solidarności
 
23:01
0 min.
 
Stocznia SKM23:021 min.
 
Stocznia Północna23:043 min.
 
Twarda23:054 min.
 
Węzeł Kliniczna23:065 min.
 
Swojska23:076 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:087 min.
 
Mostostal23:098 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:109 min.
 
Śnieżna23:1211 min.
 
Marynarki Polskiej23:1413 min.
 
Plac Wolności23:1514 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:1615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy